Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen vicces vagy aranyos...

Milyen vicces vagy aranyos dolgot csinálnak a ti hörcsögeitek?

Figyelt kérdés
Enyém annyiszor megmosolyogtat, a tietek mit csinálnak?

2015. aug. 15. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
az enyém megette a saját gyerekét
2015. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyszer a ketrecs tetején kapaszkodott, kapálodzik álmában, ha éppen az egyik sarokban van és én megpróbálom kiszedni akkor a kátára fordul visít és a levegőben kapálodzik.
2015. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hallja a zacskó csörgését, felszalad a házikója emeletére, és T-rex állásban várja a magokat. :) Tudja, hogy a nejlonzacskó hangját hallva nasit kap. :)))
2015. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az egyik aranyhörcsögöm amikor szabadon van a lakásban, akkor szeret dörgölőzni mint egy macska mindenhez csak éppen gyorsított felvételben, meg hátára fekszik és úgy hempereg a padlón és közben vakarózik, és dörgölőzik újra oda-vissza mint egy kis szédült! Nagyon aranyos! Meg ilyenkor bele-bele kap akármibe, játékból csinálja, jól érzi magát.


Ha odamegyek a ketrecükhöz és meghallják a hangomat akkor azonnal kijönnek köszönni, ha meg már felébredtek és játékra készen állnak akkor meg kapaszkodnak rám egyből, nem csak köszönnek nekem.


Olyan is elő szokott fordulni, hogy mindenét a kis házába akar vinni még a mókuskereket is. Meg van hogy egyik hörcsögöm olyat csinált, hogy nagy nehezen amit csak tudott betuszkolt a házába. Egy másik telepakolta a házát forgáccsal teljesen és ő meg már nem fért be, hiába akart utána bejutni...:)

2015. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Volt egy olyan eset is, amikor egy anya hörcsögöm volt és 8 kicsinye (már eszegettek nem csak szopiztak), a csőben voltak. Na és adtam nekik főtt tojást, leraktam lentre a tányérjukba. Megérezték mindannyian egyszerre a tojás illatát és anyástól együtt lezuhantak rá a tojásra. :)

2015. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem nagyon, amikor

- ha odamegyek, előjönnek "köszönni" (főleg, ha elásták magukat előzőleg a faforgácsban)

- ha kinyitom a terrárium ajtaját kimásznak a szélére és onnan a tenyerembe (jutifalat reménye nélkül)

- amikor néha a kezembe szórják vissza a pofazacskójukból a magokat

- amikor lazán csövet csinálok az ujjaimból és keresztülpréselik magukat rajta

- amikor mászkálnak rajtam, főleg a karomon, fel a vállamig (persze mindig készenlétben tartom a másik kezem, ha leesnének, el tudjam kapni őket, de erre csak akkor volt szükség, amikor picik voltak még)

- amikor az egyik folyton az átlátszó csőben alszik

2015. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már nincs hörcsögöm, de a legviccesebb dolgok ezek voltak:

-egykezes húzódzkodás a ketrec tetején

-pofazacskó dugig tömése mindenféle kajával

:)

2015. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Olyan is volt már, hogy egyik aranyhörcsögöm messziről a kezembe ugrott. Nem érte el, nem tudott rámmászni, ezért ugrott. :))

2015. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Felmászik a ketrece tetejére majd elengedi leesik majd a hátára érkezik és egy kis ideig csak úgy fekszik a hátán és nézelődik majd megy a dolgára
2015. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A mókuskerékben sokáig ment nagyon gyorsan, aztán elszédült és kirepült belőle. Ezt kb még hatszor megcsinálta😂.. Elé raktunk egy kicsi könyvet és átmászott rajta.
2015. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!