Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszim állandóan rágja a...

Nyuszim állandóan rágja a ketrecét. Miért? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
4 hónapos bak törpenyuszi, van vize, szénája, tápja. A ketrece 80x50x40 cm, abban forgács van. Napi fél órára van kiengedve délután. Szóval tök jól elvan. Akkor meg minek rágja éjjel-nappal idegbeteg módjára a ketrecét?
2015. aug. 16. 23:28
 1/7 anonim válasza:
Ez teljesen normális. Koptatja a fogát és unatkozik. Az enyém is ezt csinálta.
2015. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Valószínűleg azért rágja a ketrecet mert ki akar jönni. Vagy esetleg túl hosszú a metszőfoga.Vegyél neki fogkoptatót (300-400ftért lehet kapni) és az a só hiányt is pótolja. Nekem 3 éves bak nyulam van. Mikor kiengeded adj neki egy normál méretű gumilabdát! (majd rájössz miért) :)
2015. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 nyuszink van és mindegyik állandóan zörög. Ilyenkor ki akarnak jönni vagy éhesek/szomjasak mert nekem így jelez a saját nyuszim.
2015. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia. Nekemis ugyanez volt. Az en nyulam reggel 8.tol este 11ig ki volt engedve, de razta a ketrecet amikor bent volt. Nem ertettuk miert. Gondoltam,hogy nem fer el a ketrecben. Vettunk egy masik ketrecet es azota egyszer sem ragott. Lehet, hogy a tiednel is kicsi a ketrece
2015. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Többet kellene kiengedni. A rácsot meg kend be ecettel
2015. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adj neki mást , amit rághat.
2015. aug. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsi a ketrece, és nagyon keveset van kiengedve.
2015. aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!