Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SÜRGŐS! Mit csináljak a hörimmel?

SÜRGŐS! Mit csináljak a hörimmel?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy hihetetlenül barátságos kis arany hörit, mindössze annyi hibája volt hogy a két oldalán és a fején hiányzott a szőre,(egy másik hörivel volt egy terráriumba, lehet verekedtek, vagy nemtudom) gondoltam elviszem orvoshoz, Neostomosan-t kapott, hazajööttem egyből felhígítottam és lekezeltem, viszont azóta teljesen meg van őrülve, összevissza futkos, vergődik, fél(egyből támad ha benyúlok) és nem tudom mit tegye vele. Már ahova kentem az oldatot azokat lemostam, almot cseréltem de már semmi ötletem nincs hogy mit csináljak. Az orvos már nem rendel. SEGÍTSETEK!
2015. aug. 25. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet allergiás a cuccra amivel bekented és nagyon csípi..szerintem ne kend be vele megint..probald meg meg párszor lemosni ha meg rendel az orvos vidd vissza
2015. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nem kenem be vele még egyszer, csak szegényen látom hogy szenved, nincs másik orvos a közelben
2015. aug. 25. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor hívj fel egy hozzá értő állatorvost és kérjél telefonon segítséget.
2015. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!