Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A macska bántaná a tengerimala...

A macska bántaná a tengerimalacokat?

Figyelt kérdés

Kidobtak egy nagyon édes kismacskát az utcára, itt van előttünk egy dobozba este óta, nem viszi el senki...

Ma elvisszük állatorvoshoz, és utána szívesen felhoznám, de nem tudom, hogy reagálna a malacokra?!

1 szobás panel.. nem akarom kint hagyni az előtérben.


2015. aug. 28. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha jól értem egy kölyök cicáról van szó.

Nekünk már felnőtt macskánk van, nemrég érkezett hozzánk a 2 törpenyuszim. Nem bántja őket, pedig nagy vadász a cicám!

A Te esetedben még pici a macska, így könnyen hozzá lehet szoktatni, hogy a malackák barátok, nem szabad őket bántani! Szerintem felviheted!

2015. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
a macskának a vérébe van a vadászat... ha eleinte nem is de egy idő után meg próbálná őket meg enni... ez olyan mint kölyök kutyát tartani a tyukok mellett... lehet félne tőllük de te is rá szolsz és hadja őket... de az ösztön erősebb egyszer ugy is el kap párat...
2015. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, még pici a cica, tuti nincs 3 hónapos.

Nem tudom mit csináljak, de nekem a malackáim fontosabbak, és ha bántja őket én is bántom a macskát... amúgy volt bulldogunk, ő nem bántotta a malackáinkat, mindig lefeküdt a ketrec mellé. Ha kivettük őket, akkor sem piszkálták egymást.

Amúgy barátságosak a malackák is, a hörcsög a legjobb barátja!:D

2015. aug. 28. 13:55
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem bántja. Még a hörcsögöket se. Ha az anyja nem tanítja meg egeret fogni akkor azt se fog. Az igaz, hogy a vadászösztön benne van de tanulás nélkül nem tud vele mit kezdeni.
2015. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ez veszélyes. Nagyon is tud a vadászösztönnel mit kezdeni! Nem kell, hogy az anyjától bármit is lásson, a vérében van!
2015. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj, hogy a malacoknak lesz állandó stresszforrás.
2015. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tanácstalan vagyok.

Tartok tőle, hogy agyonvágnám, ha bármit is tenne a malacaimmal, már 6 éve velem élnek.

Viszont a macskát is sajnálom, szeretem őket, ő is nagyon édes, de már több embert is kérdeztem, senkinek nem kell..

2015. aug. 28. 14:58
 8/18 anonim ***** válasza:
2015. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon aranyos videó volt :)

Menhely nem fogadja be, tehát "muszáj" lesz felhoznom.

2015. aug. 28. 16:19
 10/18 anonim ***** válasza:

Ajándékozd el, ha nem szeretnél róla gondoskodni.

Szerintem egy egyszobás panelban sokkal nagyobb stressz lenne a macska a két malacnak, mint egy nagy házban, ahol mindkettőnek elég tere van arra, hogy egymást elkerülve is tudjanak élni.

2015. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!