Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszik, és miért nem...

Miért nem eszik, és miért nem jön elő a 3 hetes dzsungim? SOS!

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam, még nagyon picike, ennyire picivel még nem volt dolgom, kerecbe került volna, de ahogy megláttam, hogy milyen aprócska azonnal beszereztem egy terráriumot. Viszont nem jön elő, állanódan a kisházában van, ahogy a közelébe megyek, vagy leveszem a tetőt a házáról azonnal visít, de olyan éles hangon, hogy ilyet még állattól nem hallottam, és hagyatt dobja magát.. Enni nagyon sunyiba (ha sokáig nem mozgok kijár, és bújik is vissza. Azt mondta az előző gazdája, hogy tudja használni az itatót, hát nálunk nem használja. Gyümölcsöt nem eszik, így ma nyomtam neki vizet az itatóból, és úgy tudott inni. Ez azért van, mert még csak 3 hetes? Vagy más egyéb oka lehet?
2015. aug. 28. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, azért van, mert csak 3 hetes. Miért van nálad ennyire picin?
2015. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert akinél született azt mondta nem kell neki :( :( így befogadtam. Remélem megmarad,és nem lesz gond, hogy ilyen fiatalon elkerült az anyukájától.
2015. aug. 28. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy állattartó ennyire felelőtlen bunk*, hogy ilyen fiatalon leválaszt egy kicsit? :O Kérdező! Sajnos még nagyon kicsike, ezért viselkedik így. Attól, hogy nem látod enni, még sunyiban biztosan kijár. A kerregő hangot az én 2 hónapos dzsungim is kiadja, ha nem tetszik neki vmi, vagy fél, az nem a kora miatt van. Az itatót nem muszáj erőltetni, adj neki sok-sok lédús gyümölcsöt és zöldséget (alma, uborka, paradicsom, stb...), így nem lesz szomjas. Nálam is tudják használni az itatót, mégis alig isznak, mert sok a lédús kaja.

Kitartást! :)

9 éve dzsungitartó

2015. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Még mindig aktuális a probléma? Budapesti vagy? Mert akkor a Hungarovet rendelőben van egy nagyon jó doktornő, aki el tudna látni sok hasznos tanáccsal, hogy hogy kell őt ellátni.
2015. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!