Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap megszantunknes hazahozt...

Tegnap megszantunknes hazahoztunk egy dszungariari törpehörit a jereskedésből . Ide kell egy kerdőjel? Lent

Figyelt kérdés
Egy 60-as ketrecbe van, van bent egy kajástól, egy wc papirguriga, egy kis tal viz valamint egy kerék kell meg más? Alatta jelentek egy reteg keménypapir van amin van egy egeszen vékony regek forgácsl mi kell meg? Es pár dolog a gondozasról? Az eldó beszamolt avtartasról, meg egy netes oldit is megnéztem.
2015. szept. 3. 19:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz (5 és 8 voltam)
2015. szept. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz, 9 éve van dzsungim, és több tenyésztővel is tartom a kapcsolatot. :)
2015. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Nos megvannak a cuccok. Szénahazat nem találtam, de meg meg szeretnem nezni egy masik üzletben is szóval lehet, hogy lesz. Tünderi höri amugy. Fel negykor kivettem es tiz percet kint volt. Az üzletben meg vettem neki egy kis kifutót is abban volt. Sajnos ankézbenfogas nehezenmmegy, de majd kialakul meg. Par tanacs arra, hogy jobb kapcsolatot tudjunk kialakitani, Amaruval? A kislanyom nevezte el. Ő egyenlőre nem hozzáérni is nehezen tud, őelőle elfut, de meg fognak baratkozni, bisztosan.
2015. szept. 4. 16:05
 14/16 anonim ***** válasza:
Sokat beszélj hozzá, hogy megszokja a hangodat. Próbáljátok meg kézből etetni, hátha úgy kiveszi a kezetekből. Ezután majd tehetsz egy kis fehérjét a tenyeredbe, hátha belemászik, hogy kivegye. Sok türelem kell hozzá, nem szabad egyből a kézbe zárni, ha a tenyeredbe van. Ha érzi, hogy biztonságban van, nem lesz félős. :)
2015. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tejfölt kaphat ugye?
2015. szept. 4. 18:40
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, egy picit kaphat.
2015. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!