Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vemhes a hörcsögöm?

Vemhes a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
17.-én kaptam egy nőstény dzsungáriai törpehörcsögöt. Állatkereskedésből van. Amióta itt van egyre jobban hízik pedig ugyan annyi kaját kap. 25g volt amikor megkaptam és ma már 33g. Van egy másik hörim is aki 24g pedig ugyan annyi kaját kapnak mégis vékony. Mitől hízik állandóan? Amúgy sokat van kézbe és sokat kerekezik. Kérlek segítsetek mert nem nagyon akarok kis hörcsögöket.

2015. szept. 5. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

a másik hörid véletlenül nem hím?

egyébként nem lehet megmondani,de a tanulságot le kéne már vonni végre. állatkereskedésekből csak felszerelést és élelmet veszünk, meg max halakat.

2015. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hím de külön ketrecbe és külön szobába is vannak amúgy is már 2 éves a hím tehát nem hiszem hogy még ivarképes.
2015. szept. 5. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
vannak hízékony hörcsögök
2015. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor vetted hány hetes volt? Mert amikor én hoztam el akkor még elég kicsi volt, így természetes volt hogy még nőni fog. Természetesen én viszont tenyésztőtől kaptam...


Sajnos ahogy a legelső írta, nem veszünk állatkereskedésből állatot. Együtt tartják a hímeket és nőstényeket, folyamatosan szaporodnak...

2015. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8 hetes volt. Köszönöm a válaszokat jöhetnek még. :)
2015. szept. 5. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos valszeg vemhes. Kapjon több fehérjét, ne zavard, érezze magát biztonságban. Máskor tenyésztőtől hozz hörit. Ha a saját tesója csinálta fel, a kicsik esélyesen betegek lesznek. A csajok pedig 3 hónapos koruknál hamarabb bele is halhatnak a fialásba. :/

9 éve dzsungitartó.

Ha lefial vagy kérdésed van, írj nyugodtan. :)

2015. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
ezt szívtad XD
2015. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!