Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkány intelligens állat,...

A patkány intelligens állat, mégis bántják, miért?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A sün meg buta, sunyi. Azt meg akkor miért nem? És szerintem rondább is mint a patkény.:)
2015. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A " vadon" élő patkányok a legdurvább betegségeket terjesztik.
2015. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek üzenem hogy egyik állat se buta, legfeljebb az ő felfogásai szerint
2015. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3#: Minden nap jön a kajára, mindig rajtakapom, körbenézem, mindig meg is van ijedve, de mégis jön továbbra is ugyanabban az időpontban.
2015. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, meg más állat ha látja hogy elütik a többit az úton, megtanulja hogy nem játék. A sün nem. Egész nyáron 5-ösével látom munkábamenet a laps sünöket.
2015. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert intelligens és az ember vetély társat lát benne. Szaporák és okosak. Szerintem okosabb az embernél is.

Én nagyon szeretem őket!

2015. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zoltán1957 válasza:
100%

Nekem beköltözött a ház alatti tárolóba.Elhordott egy zsák diómat,folyamatosan rágta a muskátlikat,a földdel teli dézsába akart fészket építeni,még a dézsa alján is átrágta magát.Amikor minden ehetőt kihordtam a tárolóból,össze vissza mászkált,mindent összemocskolt.

Na szerinted miért bántottam?

A mérget csak akkor ette meg, amikor már más nem volt.

Egyébként tényleg okos.Az összes csapdát elkerülte,vagy kijött belőle.

2015. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zoltán1957 válasza:
100%
Azt elfelejtettem,hogy az elektromos rágcsáló riasztó folyamatosan üzemel a tárolóban.Gondolom ezért fészkelt be a legtávolabbi sarokba.
2015. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!