Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám a pár hetes...

Hogyan tudnám a pár hetes tengerimalacomat rászoktatni az önitatóra?

Figyelt kérdés
tegnap kaptam egy lány pár hetes tengerimalacot,és ma vettünk egy önitatót, és nem tudom hogy szoktassam rá hogy abból igyon,tud valaki segíteni?

2015. szept. 14. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell rászoktatni.szerintem ha nincs elötte más víz és megmutatom neki akkor magától rájön ..hisz az anyja is szoptatta.:D ám tudod ki vok
2015. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan Cuki lul.....(a neve) :c :p :) :D
2015. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (tudom ki vagy) de jobban örülnék egy olyan válaszolnak aki ért hozzá
2015. szept. 14. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Szoktak olyat tanácsolni, hogy kend be uborkával az itató végét és tedd a szájához, így megtanulja, hogy kell bekapni és előbb-utóbb rászokik. De próbálkozhatsz uborka nélkül is, az öledbe veszed, óvatosan a szája elé tartod az itató csőrét, és ha elég kíváncsi talán megharapdálja, hátha rájön, hogy hogyan kell szívni belőle a vizet.


Ha nagyon nem akar inni belőle, akkor tegyél ki neki egy kerámia tálba vizet, és cseréld naponta legalább kétszer.

2015. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és a tanácsokkal elkezdett inni, köszönöm szépen!!
2015. szept. 15. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen, és örülök, hogy sikerült :)
2015. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!