Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a következménye anank ha...

Mi a következménye anank ha egy kisállatot a menhelyen akarok hagyni?

Figyelt kérdés

láttam hogy ha hoznék kutyát azért fizetni kell mi vana kor ha ott akarom hagyni a törpenyulam. elegem van belőle, mar agressziv és fél tőlem , sosem bántottam , kényeztettem ,

folyamatosan retteg tőlem / tőlünk ez neki sem jó



2015. szept. 17. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
A kisállat kereskedésbe kéne vissza vinni, vagy legalábbis ott érdeklődj, hogy mi a teendő ilyen helyzetben. Ha állatkereskedésben veszel nyuszit, ezzel sajnos számolni kell, ott nem igazán foglalkoztak velük, és ha pici korukban nincsenek kézhez szoktatva, akkor már iszonyat nehéz megszelídíteni őket.
2015. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jogi vagy anyagi következménye nincs.


Nem feltétlen kell menhely,állatkereskedés is átveszi vagy a Facebook nyulas csoportjaiban is találsz neki gazdit.

2015. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem állat kereskedésből van és nem vagyunk magyarországon. sajnálom , sosem tettem még ilyet de már nincs ötletem. nem akarom megvárni amig megutálom
2015. szept. 17. 11:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Tedd ki egy nyulas fb csoportba, biztos hogy a te országodban is van ilyen. Sokkal jobban jár vele, mint az állatkereskedéssel.

Amúgy mit értesz az alatt, hogy agresszív?

2015. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kellene mellé másik nyuszi. :D


Következmény? Nem leszel gyökér és dobod ki az utcára, hogy lesz ami lesz vele.

2015. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
agresziv azt takarja hogy harap. tegnap az ölembe volt mellettem a párom kezébe a mobillal , ugy bele kapott a mobilba hogy a kijelző teljesen felhasadt. még jó hogy nem az új mobilt kapta el így hanem a régit de meg is ijedtünk
2015. szept. 17. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenek a kersekedéses nyuszik, nem biztos hogy tenyésztőtől vannak, illetve foglalkozni se tudnak/akarnak velük így idősebb korukban már nehéz a szelídítés..

Én azt javaslom,bár nem tudom melyik országban vagy, hogy vagy hirdesd meg facebookon, hogy vigye el valaki, vagy tegyél fel apróhirdetést, akár Fressnapf-hoz hasonló üzletekben, vagy online oldalakon.

2015. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ivaros? Ha igen, akkor ivartalaníttatni kell. Nem tehet róla, hogy vad, a hormonjai csinálják.
2015. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért válaszolnak olyanok, akik nem olvassák el a már előtte íródott hozzászólásokat? Istenem... (Értem ezt arra, hogy a kedves kérdező leírta, nem állatkereskedésben vette a nyulat, aztán valamelyik okoskodik utána, hogy ahj hát az állatkereskedéses nyuszik ilyenek, stb...)


Egyébként mióta van nálad a nyuszi? Nem szabad nagyon hamar feladni a dolgokat! Van, hogy fél-egy évig is eltart, mire teljesen megbarátkozik velünk az állatka. Hallottam már olyan sztorit is, mikor két (KÉT!) év után lett szelíd a nyuszkó.

2015. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!