Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög tényleg ehet narancs...

A hörcsög tényleg ehet narancsot és mandarint?

Figyelt kérdés
Van két robim egy évesek és egy dzsungim ő másfél hónapos. Még soha nem adtam nekik, mert úgy tudtam nem szabad. Most akkor szabad vagy nem?
2015. szept. 19. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mandarint adtam nekik többször is, megették, semmi bajuk nem lett tőle...De narancsot szerintem inkább ne adj nekik, mert ki tudja, hogyan reagálnak az ilyen savas gyümölcsre...
2015. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mandarint adhatsz nekik, de a magot szedd ki belőle ha van benne netán!

Narancsot ne nagyon adj nekik, mert nem túl egészséges a számukra a savassága miatt, de nem is szeretik ha nem édes.

2015. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Savasak, nem szabad adni nekik! Lehet, hogy nem lesz tőle bajuk, de nem egészséges nekik. Annyi mást adhatsz nekik, válogass azokból. Citrusféléket inkább hanyagold.

9 éve dzsungitartó :)

2015. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A narancsot nem tudom, de mandarint már sokszor adtam neki, és semmi baja nem lett. Sőt, még ízlett is neki nagyon :) (dzsungáriai törpehörcsög)
2016. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!