Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csuklyás patkánynak lehet...

Csuklyás patkánynak lehet adni almahéjat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne?


Gondolod,hogy amikor a kukákból zabál,akkor kiszedi neki a Jótündér?

2015. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi...
2015. szept. 19. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább az almát add oda neki és a magot szedd ki belőle mindenképpen mert az mérgező lehet a számára.


Én meg szoktam mindent hámozni az állatkáimnak mert úgy tudom, hogy ha nem hámozzuk meg, akkor úgy nagyobb az esély a daganatos betegségekre.

2015. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első, az egy dolog, hogy tudatlan vagy, de legalább ne terjeszd. Amit az utcán látsz, az vándorpatkány, a csuklyás ezeknek a tenyésztett változata.

Nálunk héjastól kapják az almát, de mindig jól megmosom, és ha van rá lehetőség, a sajátból adok, mert mi nem permetezzük. Még mindketten élnek. :) Uborkát viszont csak hámozva adj.

2015. szept. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oh, és ahogy az előző írta, magot, magházat semmiképp. Semmilyen csonthéjasét.
2015. szept. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő köszi szépen :)

Első, amúgy oaírtam hogy csuklyás, és nem vándor, de sebaj...

2015. szept. 25. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól még vándorpatid van, hogy csuklyás :) A tied háziasított, de attól még Rattus Norvegicus, azaz vándorpatkány (vagy norvég patkány vagy barna patkány...). A csuklyás a mintája :)


Adni adhatsz neki ,csak nem fogja megenni nagy eséllyel - az eddigi összes patkányom otthagyta az almahéjat, mondván az nem kell.

2015. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. okt. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!