Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A sétáltatás jó a nyúlnak?

A sétáltatás jó a nyúlnak?

Figyelt kérdés
Nem kellenek indokok, persze ha szeretnétek, írhattok, de elég egy igen vagy egy nem is. Ez egy amolyan kutatásféle lenne.
2015. szept. 20. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. (Stresszes neki)
2015. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy nem, csak egy ilyen felmérést akartam csinálni. Bár itt úgy látom, nem nagyon megy. Hova tűntek azok, akik más kérdéseknél meg vannak győződve róla, hogy milyen jó a nyúlsétáltatás? :D

Mindenesetre ha valaki kutakodik kicsik, meglátja, hogy a magyar emberek fele szerint jó a nyúlnak a séta.


Egy német oldalon is megkérdeztem egy órája, ott eddig 12 válasz érkezett, mind a nemre szavazott.

[link]

Mint látjátok, 100% a nem.

5 éve viszont ugyanitt csak 70,8% volt a nem, 29,2% az igen:

[link]


Angol oldalt sajnos nem tudok, ahol megkérdezhetem, de más oldalak, videók szerint ott is a nem van többségben. Példának ez a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=MZHqYd8ddI4

2015. szept. 20. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy szavazat a "Nem"-re :)
2015. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 nyulamat szoktam kivinni az udvarra porazon es nagyon szeretnek ugy rohangalni

(Szobanyulak)

2015. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy örülnek ha kimehetnek a szabadba, de mennyivel jobban örülnének, ha nem kéne rájukgyömöszölni egy hámot és nem egy kötél szabná meg, meddig mehetnek, hanem egy elkerített részen ugrabugrálhatnának, ami legalább nem veszélyes.
2015. szept. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!