Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek melyik fajta és színű...

Nektek melyik fajta és színű nyúl tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Rex nyulak tetszenek, a bársonyos bundájuk miatt.


Színek közül meg a lepketarka és a fekete-cser. Ezenkívül akármilyen tiritarka jöhet :D

2015. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehéz dönteni, sok fajtát szeretek, mindet más miatt.

A igazi, szép japán és rhön nyulak nagyon tetszenek, különlegesek.

A német óriás kosorrúak rendkívül kedvesek, szelídek, barátságosak, plusz tetszik a lelógó fülük, főleg ahogy lobog futás közben. Színváltozataik közül a sárga ill. a sárga-, vörös-, kék-, fekete-, havanna- és a mókusnyúl-kabátrajzosok a kedvenceim.

Az újzélandi két színváltozata nem túl nagy szám, de viszont imádom az átlagon felüli puha, vaskos, dús bundáját.

Egyéb nyulak színei közül leginkább a kosorrúnál említett kabátrajzosok és ezek holland változatai, a barna nyest és a gyöngymókus tetszik. Ja, és az én egyik saját nyuszim színe, amit nem lehet megnevezni, mert nem elfogadott színváltozat, vagyis az lenne, csak színhibás. Úgy mondanám, sárga-kabátrajzos túl nagy kabáttal.

Ha nagyon muszáj lenne egy fajtát kedvencemnek mondani, akkor a japán.

2015. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Nekem a fehérboros nyúlpaprikás tetszik a legjobban.
2015. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem az ételek, italok kategória, menjél oda poénkodni.
2015. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!