Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A falban van egy egér és az...

Barta László Imre kérdése:

A falban van egy egér és az istenek se tudom kiimádkozni onnan este sokat dolgozik nehéz tőle aludni! Esetleg valami ötlet vagy javaslat? Még eddig a falon kívül nem láttam!

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha imádkozol nem is jön ki onnan.
2015. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mereg, egerragaszto, egerfogo, stb... Tedd a fal kozelebe ezek kozul valamelyiket vagy mindet.
2015. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A falban van és onnan nem jön elő! Körbe van csapdázva a fal de csak hallom hogy kapar meg futkározik!

Az elektromos egérriasztó nem lenne hatásosabb?

2015. szept. 25. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Valahol kijon az mert enni kell neki. Ni cs a falon vagy a sarkokban kissebb lyuk? Vagy a padlason? Nekunk is igy volt hogy a linoleum alatt volt egy lyuk (sarokban) es ott jarkalt ki be.
2015. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A padlást céloztam, de azt hiszem végig nézem a falat és a sarkokat a lyuk után!
2015. szept. 25. 20:41
 6/10 Lunariana ***** válasza:
49%
Az eger ragasztoba tegyel szaraz tesztat,lisztet, szalonnat, esetleg muzlit. Otot helyezz el( negy sarok, a szoba kozepe). Nallunk bevalt, ha megvan akor mosd le ot jo alaposan ,es jo messzire vidd el! Ne old meg! Az a ragadozo allatok feladata.
2015. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A ragasztoba meg kell olni mert szenved benne.
2015. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekünk van valami konnektorba bedugható kütyünk, ami olyan hangokat ad ki, amit csak az egér hall, és nem szereti, úgyhogy odébbáll. A mi egereinket elzavarta. Hogyha te is hallod őt, akkor ő is hallani fogja ezt műszert. :)
2015. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Találtam is egy honlapot, ahol ilyenek vannak: [link]
2015. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy a padlás be jött mert nagy a csend aminek nagyon örülök!

Holnap megnézem a csapdákat!

Szeretném elkerülni a hasonló eseteket szóval az elektromos egér riasztót fogom alkalmazni megelőzés céljából!

2015. szept. 25. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!