Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történik a kisállatokkal?

Mi történik a kisállatokkal?

Figyelt kérdés
Az alllat booltban egy idő utan hova viszik az állatokat vagy mit csinalnak veluk ha nem viszik el őket ? Ez a kerdes reg fogllalkoztat. A nyuszimat isallat boltban vettem..
2015. szept. 25. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy csinálnak velük valamit, és mi az, hogy "ha nem viszik el őket"? Az én apukámnak állatkereskedése van, és minden állat addig marad ott, amíg meg nem veszik...
2015. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A normálisabb helyeken nem halmoznak fel sok állatot, így normálisabban el tudják látni őket. Ha gazdára talál a legtöbbje, akkor jön a következő csapat. Itt a városban van egy patent hely, ott is rágcsálóból van 3-4 darab fajtánként, fajonként. Madárból sincsen sok. Lehet válogatni de nincs összezsúfolva rengeteg. Addig maradnak míg meg nem veszik őket.
2015. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer megkérdeztem a rágcsálókról az egyik bolt eladóját, azt mondta, ők tenyésztőtől hozzák őket, és ha nem kelnek el egy bizonyos ideig (2-3 évig él csak a szóban forgó faj, és viszonylag kicsi rá a kereslet), akkor visszaviszik, és hoznak helyette fiatalabbakat. Azt nem tudom, hogy a hosszabb életű, vagy keresettebb állatokkal mi lesz.
2015. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kisállatok egyszer nagyok lesznek mint az anyja. (Talán)
2016. nov. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!