Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem ujíznak a tengeri...

Miért nem ujíznak a tengeri malackáim?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vannak nàlam, és kb 4 hónapos a koruk. Hímek. Sokszor jàrok az üzletben ahol vetttem öket , és ott mindíg úíznak a kismalacok ha éhesek. Tudom hogy 9 kor kapnak ott reggelit. Én is időre etetem őket friss zöldsèggel. De soha nem visitoznak mielött adom nekik. Vagy ha pl elfogy a szénàjuk.

2015. szept. 27. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik uizik, az enyéim csak a zacskócsörgésre szoktak, amúgy meg inkább a rácsot rágják vagy rohangálnak körbe-körbe, ha izgatottak :) Csak a kisebbik malacom szokott magától uizni, ha kiveszem a társát simogatni és ő megijed, hogy egyedül marad.
2015. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes nekem mindeb malackám uizik. Főleg a zacskó csörgésre huuuu akkor milyen hisztit leművelnek :D szerintem nincsen baj, talán ő ilyen? Életvidám mellette?
2015. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, attól nem nem tartok hogy bajuk lehet. Nyüszögni szoktak ha ùgy simogatom őket ahogy szeretik. Meg berregnek is nèha egymàsnak. Kb 2szer uìzott valamelyikölyük, de csak nagyon kicsit. Ketrecet az enyèmek is ràgjàk, miután kint voltak a szobàban és visszateszem őket. Ki akarnak szökni. :) Néha sikerül is nekik, ha nem csukom vissza rendessen a ketrec ajtót.
2015. szept. 28. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ilyenek :) ha egészségesek és vidámak akkor pont olyan malackába nyúltál bele akik ilyenek :) legalább nincs ricsaj meg hiszti :D
2015. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gyevickie ***** válasza:
Nekem 2 hím malacka van. Az idősebb 2,5 éves, 2 éve él velem. Nagyon szolid, diszkrét állatka. Amikor éhes, felül az emeletre, a 2 mellső mancsával megmarkolja a rácsot és szívhez szólóan néz. A fiatalabb, 7 hónapos társa minden tőle tanul, ő se visít. Ő inkább szanaszét popcornozza az almot örömében. :) Néha 1-1 halk visítást hallatnak csak.
2015. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen az egyik malackàm nekem is felmegy a galériára amikor vàrja a kajàt. Reggel 7kor kapnak reggelit, és hètvègén ha később ébredek, ahogy kinyitom a szemem azt làtom, hogy Marci vàrja a kajàt, a galèriàn. :) köszönöm a vàlaszokat.
2015. okt. 6. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nee, a tiéd is Marci? Enyém is :D És ő is a galériára megy fel, és ott rágja a rácsot, ha kaját akar :D
2015. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen a másik meg Dió. :) és valamelyik nap Dió adott ki valami furi hangot, amikor csináltam a ketrecüket, ők meg addig kint futkoràsztak a szobàban, és meglátta hogy valami ùj dolog lesz bent nekik. Majdnem olyan volt mint az ujì , de még sem. De olyan aranyos volt.
2015. okt. 11. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!