Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan szerezzek nagyon olcsó...

Honnan szerezzek nagyon olcsó kinti nyúlketrecet?

Figyelt kérdés
Fontos lenne nagyon... a nyúl most nem jó helyen van.
2015. szept. 27. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Házilag készited, olcsóban ki jösz belöle..!
2015. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Összességében nagyon olcsó valószínűleg nem lesz, de nyúlketrechez képest tud nagyon olcsó is lenni.

Mivel egy rendes, kinti nyúlketrec jófogáson is 30.000-100.000 Ft között van, én is azt javaslom, hogy magad építsd.

Egy olcsóbb fajta, alig 2 négyzetméteres kinti ketrec ára kb. 40.000 Ft. Én a saját kinti ketrecemet, ami 8 m² alapterületű és jól bírja a telet-nyarat, valamint a két nyuszi által adott megpróbáltatásokat is, 30.000 forintból csináltam meg néhány nap alatt:

[link]

Nem is kellett hozzá nagy barkácstehetség.

Ha gondold, írj, szívesen adok tanácsokat az építéssel kapcsolatban. Tudom, mire kell odafigyelni, miből és hogyan érdemes építeni, mi, hol, milyen árban van. Segíthetek megtervezni egy olcsó, de strapabíró kültéri ketrecet.

Ha esetleg van már otthon felhasználható anyagod, kidobásra váró, újrahaszonosítható bútor vagy akármi, az egy nagyon jó kiindulópont. Ha nincs, az sem tragédia.

2015. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!