Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsög arca, szeme...

Az aranyhörcsög arca, szeme be van dagadva, mitől lehet? Hogyan kezelhetem?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, de nem találtam választ. Amúgy a szőre szép selymes, eszik, mászkál, jókedvű. 1 éves nőstény. Kap vitamint, magokat, zöldséget, gyümölcsöt... Lehet, hogy a fogával van baj? Köszi a választ!

#betegség #aranyhörcsög #höri betegség
2015. szept. 30. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a pofazacskójába raktározta a kaját?
2015. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Helló! Nem lehet. Bal oldalt fel van dagadva, piros is, a szemén is látszik, hogy baj van. Prüszköl is, azt hittem csak allergia, mert ahogy kiveszem, lent szaladgál a földön asztalon, egyből prüszköl, aztán abbamarad. Most kamilláztam neki, de nem tudom ér-e valamit.
2015. szept. 30. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz!
2015. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rika001 válasza:
Mit adtál neki enni? Fontos, hogy k betűs zöldségeket ne egyen ill. friss kenyeret pékféléket Csak szárítva édességet csokit szintén nem szabad neki adni. Nem tudom miben tartod nekem fedett akváriumba vannak a hörcsögök és bizony van ,hogy bepárásodik . Nekem az apuka folyton tüsszögött emiatt amíg rá nem jöttem. és mivel párál a széna vagy forgács ami alatta van annak is ilyen dohos szaga lesz egy nap után ... ezért tüsszögött az enyém . a dagadás az étele miatt is lehet viszon a kérdésedből kiindulva gondos "szülő " lehetsz úgyhogy ha nem a kaja akkor lehet hogy megszúrta valami az arcát vagy az injét .
2015. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Nem kap olyanokat enni... Nekünk ketrecbe van, sokat mászik rajta, sokszor leesik, a forgácsra... De szemmel láthatólag szereti. Tegnap is mászkált de kevesebbet... Ismerősünket felhivtam, neki is van hörije, hátha tud segiteni, azt mondta lehet a huzattól is ilyen. Nincs huzatos helyen de ha szellőztetünk lehet, hogy már hideg van, ugyhogy odébb raktuk. Kapott egy kis bio balzsamot. Most várunk, remélem jobban lesz!
2015. okt. 1. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!