Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy kis állatot, de...

Szeretnék egy kis állatot, de szüleim nem engedik mert büdös és gyakran kell kitakarítani a helyét. Már volt egy kis nyuszim de tényleg elég büdös volt. Van olyan állat aminek nem kell minden nap cserélni a forgácsát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

tengerimalac:hetente 1-2x kell takarítani mi egyszer egy héten mert ne büdi!

törpehörcsög , aranyhörcsög hetente 1x elég

2010. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Szóval neked még nem való állat,mert azzal napi szinten többször is foglalkozni kell.


Viszont van valami,ami tetszene neked,úgy érzem:ha a közelbe van állatmenhely kérdezd meg,segíthetsz-e a sétáltatásban,gondozásukba.

2010. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
felhúzható szőrös kis állat, etetni sem kell,pisiltetni sem,kakiltatni sem!Hogy tetszik?
2010. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Ezek szerint a nyuszit a szüleidnek kellett takarítani, mert te nem csináltad.

Nos, madarat elég könnyű takarítani, és heti 1-2-szer elég, viszont friss víz és kaja kell neki rendszeresen.

A törpehörcsögöket is elég heti 1-szer takarítani, és tisztálkodnak, egy helyre végzik a dolgukat mindig, talán azt a helyet kell gyakrabban.

Nagyon mást nem mernék neked ajánlani. Esetleg valami szobanövény, azt csak locsolni kell, meg amikor kinövi a cserepet, átültetni, de azt ritkán.

Egy élőlény felelősség, gondozni kell, nem plüss, amit csak akkor veszel elő, amikor szeretnéd, aztán fél évig áll porfogóként.

2010. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony. Nekünk anno két tengerimalacunk volt. A gyerekem nyavalygott érte! Aztán rám maradt a két malac, még szerencse, hogy imádtam őket!
2010. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát az én anyám egy isten, és vesz nekem úgyis:D
2010. márc. 16. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
én arra emlékszem,hogy mindig akartam valamilyen állatot,addig addig kapálóztam érte,amíg megkaptam,és kb. első 3 hétben gondoztam,etettem,de az utána következő időkben már púp volt a hátamon,zajongott,nem hagyott aludni(a szobámban volt elhelyezve,pl. a hullámos papagájom),verte a szépítkező tükrét a kalicka ajtajához,felizgultan csipogott,és én szét tudtam volna robbanni.Minden egyes állatommal ez volt,és a vége mindegyiknél az lett,hogy szomszédnál/ismerősnél/rokonnál landolt-anyám odaadta nekik,mert én már se nem etettem/itattam,se nem gondoskodtam róla,nem takarítottam,koszban voltak persze,és annó igen,megígértem anyáméknak,hogy majd én perszeeeee fogok róluk gondoskodni...aha..ja...2 hétig kb....szegény állatok.Aztán szerencsére eljött az az idő,amikor rádöbbentem,hogy nekem nem szabad,hogy legyen állatom,szenvedés,kínzás számukra.Évek óta semmilyen állatom nincsen,és nem is kell!Bőven elég magamról gondoskodnom,ennem,innom,de erre az a baj,hogy sokkal hamarabb rá kellett volna jöjjek!!!Akkor azok az állatok sem szenvedtek volna.
2010. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mellettem nem szenvedtek[annyiraxD]. Anya mindig eteti a kutyámat meg a nyuszimat is etette, csak az lett az én drága emo nyuszikám vége:( hogy anya odaadta a kertésznek nagy nehezen mert nem engedtem:S És az a ****kertész megölte.:@
2010. márc. 16. 11:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Igazán szerethettétek. És mondd minek neked állatka? bármilyen? Anyukád majd eteti? huh, de jó:S


18/L (16állatka gazdija)

2010. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze,tiszta boldog volt a nyuszika,hogy megölték,mert szärtál gondoskodni róla....
2010. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!