Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a nyuszimnak a baja?

Mi lehet a nyuszimnak a baja?

Figyelt kérdés
pár napja észrevettem,hogy sokat fogyott és a széklete masszássá alakult át és nem ugrándozik annyit mint szokott vagyis kedvetlen lett.Most már csak szénát adok neki mert hallottam,hogy hasmenésre jó és használt is csak még mindig nincs jól látom rajta,férgekre gondoltam vagy ilyesmire...Lehet,hogy pár nap és jól lesz? Nagyon aggódom érte .

2015. okt. 15. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz! Vagy nézd végig, hogy belepusztul a felelőtlenségedbe.
2015. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira azért mégse aggódhatsz, ha az elmúlt pár napban nem voltál képes orvoshoz vinni csóri állatot. Szerinted állatorvosok praktizálnak online a gyk-n? Amúgy se lehet látatlanban diagnózist felállítani, úgyhogy kapd fel a kis kedvencedet és sürgősen vidd el egy nyúlhoz értő állatorvoshoz, amíg még meg lehet menteni.
2015. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz! A hasmenésnek (vagy pépes ürüléknek, ami általában a hasmenés előzménye) tömérdek oka lehet, itt GYK-n senki sem fogja neked tudni megmondani, hogy pontosan mi az. Kiválthatja egészen lényegtelen dolog, ahogy súlyos betegség is. Példának néhány lehetséges ok: helytelen étrend, romlott táplálék, tápváltás, stressz, élősködők, mérgezés, vírus, fertőzés, fogprobléma, szervmegbetegedés.
2015. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!