Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megéri venni egy afrikai...

Megéri venni egy afrikai fehérhasú törpesünt?

Figyelt kérdés
Most NEM első sorban a kötségekre gondolok!!! Hanem arra, hogy kedves állat-e, barátságos, és hogy.. szerintem értitek :) légyszi válszoljatok!!

#állat #barátság #sün #Afrikai fehérhasú sün
2015. okt. 17. 23:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem engednek a szuleim; kutya, még egy macska, madár, nyúl.... kb ennyi azthiszem :)
2015. okt. 19. 06:42
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem több törpesünim is van, és számomra ez az ideális háziállat :) Van amelyik szeret kézben lenne, valamelyik nem, egyik egésznap ébren van a másik éjjel is alig, ez teljes mértékben változó.

Neked kell tudnod, hogy éjszaka/este mennyi időt tudsz rájuk szánni :) Én az alvászavarommal majdnem egész éjjel fent vagyok, és imádom nézni ahogy a szobában futkosnak, pakolnak, rendezkednek :D És ha megszokták a napi foglalkozást, akkor igénylik, és ők jönnek oda.

Ez a visszavadulás szerintem egyedfüggő. Én ingajáratban vagyok két lakás között, ilyen egy hét itt egy hét ott módban, de semmit sem befolyásolt a szelídségükön, hogy néha más eteti őket, és akkor a kivétel is elmarad.

2015. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!