Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Váratlanul megellett a nyulam....

Váratlanul megellett a nyulam. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vettem a nyuszim az állatkereskedésbe,ott nem tudták megmondani mennyi idős vagy milyen nemű.

Reggel nézem,tiszta szőr minden a ketrecében,vér is van és valami mozog a takarója alatt.Egy kis csupasz pöttöm mocorgot...Még sosem volt nyulam ezelőtt,nem tudom mit tegyek,mit ne.A nyuszim még nagyon fiatal,alig 7 hónapos talán.Tudtok tanácsokat adni?Jelenleg ott fekszik a picurkánál és szoptatja.



2015. okt. 19. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Etesd itasd az anyát, ő meg szoptatja a picit, ha fiú lesz, akkor mindenképpen el kell majd ajándékoznod, ha nem akarsz vérfertőzést.
2015. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

biztos hogy csak 1 született?? általában tobb szokott lenni. a legjobb ha nem zavarod, és bőségesen adsz neki kaját.

a kisemlosok ha ugy erzik nincsenek biztonságban, vaagy nem lesz elég élelem, akkor hajlamosak megenni a kicsinyuket. lehet ez a nyulakra nem igaz, de pl tengeri malacnal lattam ilyet

2015. okt. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most találtam meg a 2.-at. :D
2015. okt. 19. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugalomban, melegben legyen, ne nagyon zavard most. Enni-inni persze kapjon bőségesen.
2015. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem te irtal fbon a tölts fel kepet az allatodrol cimu csopiba?:D
2015. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adj neki enni-inni bőségesen, a piciket tedd be egy dobozba a fészekkel együtt (így nem tudnak elmászkálni a ketrecen belül, kisebb eséllyel hűlnek ki), figyelj, hogy ne hűljenek ki, és tele legyen a pocakjuk. Az anya naponta egyszer szoptat, egyébként normális, ha látszólag rá se néz a picikre. Minden nap nézz rájuk, ha valamelyik elpusztul, vedd ki.
2015. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!