Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzzem meg anyát egy...

Hogy győzzem meg anyát egy hörcsögről?

Figyelt kérdés
Már volt hörcsögöm 3 is. Aztán a 2 halála után miután megkaptam a 3.-at befogadtunk egy kutyát. Miután elpusztult a 3. höri ami a kutyával párhuzamba volt azt mondta hogy nem kell több hörcsög a helyre hivatkozva. Pedig megtudnám oldani. Idáig is jól megvoltak meg azt mondja hogy mért nem elég a kutya? Amúgy ő annyira nem akarta a kutyust de végül belement és lám szereti. A hörit elsőre megengedte és szerette is mind a 3 de most mégse enged még egyet. Pedig én valahogy csak hörivel érzem teljesnek az életem mert kb 8 éves korom óta vannak. Szerintetek mivel érveljek?

2015. okt. 25. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

-Őneki is ilyesmi gondja van most :


[link]

2015. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D
2015. okt. 25. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából megmondod neki, hogy helyet úgyse foglal, sétáltatni nem kell, igazából észre se veszik hogy ott van. (gondolom a szobádban lenne úgy is). A törpehörcsög még jobb, nincs hangja, még kevesebb helyet foglal :D
2015. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs saját szobám. A tesómmal vagyok egy szobába de ő is szereti az állatokat viszont annyira neki nem "szükséges" amikor voltak akkor is csak néha egy-egy simi azt annyi is a foglalkozás. Na mind1 megpróbálom valahogy meggyőzni. Hátha belemegy. :)
2015. okt. 25. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Nehezen lehet őket meggyőzni! Az enyémet nem is sikerült! Sajnos😭

Pedig 2-3 óráig sírtam a fürdőkádban! Hát a sírás nem jön be. Sok sikert!

2015. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na meggyőztem szerencsére. Egész könnyen ment. Utolsó Te milyen állatot akartál?
2015. okt. 25. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szülőként teljesen megértem őket. A különbség annyi, hogy engem nem sikerült a lánynak meggyőznie. Két hetente átlag azért bepróbálkozik valamilyen állattal.
2015. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Pedig egy állat nagyon jó mert felelősségre neveli a gyermeket és van kit babusgatni gondozgatni és ha olyan akkor tanítgatni.
2015. okt. 25. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Micsoda hülye érv hogy nincs hely a helyre hivatkozva! Miért eddig elders három hörcsög? Most kisebb lett a kéglitek? Ha a kutya elfér nemondja már hogy egy kis vacak hörcsög nem fér el! Mond mèg anyukadnak hogy nem akarasnak nyögés a vége mert ö nem akarja! Ha valamit akar az ember meg teszi föleg ha a kislánya kedvébe akar járni és minden lehetöséget megprobal mèg esetleg kidob Sok kacatot amit gyüjt évek ota otthon hogy egy hörcsög elferjen a kegliben. Micsoda egoista nezet anyukád részéröl...Dobjon Ki egy pár cipöt amit nem hord évek ota az több helyet foglal mint egy kis hörcsög. Mond mèg neki hogy a Karma dolgozik! Ha ö valakinek rosszat tesz az vissza jut hozzá és a kis hörcsög Akinek most nem lessz otthoni fogja a karmáját rá iranyitani és egy napon neki nem lessz hol laknia erre gondoljon mielött azt az ártatlan hörcsögöt kitaszitja téves meggyözödésböl negativ konzekvenciát levonva! Egoista az anyukád sajnos de emberek vagyunk senki nem tökéletes mert emberek hibáznak és most ö is hibazik ezzel a hozzá állással. Talán belátja tévedéset drukkolj neki de ha nem vegyél egy hörcsögot Vidd haza ha nagyon rázza magát mèg mondod neki hogy én a hörcsöggel vagyok ha Kellek jo vagyok hörcsöggel ha nem Kellek akkor pakoljon és megyek ha tetszik ha nem és megátkozlak anyám mert TE nem szereted a hörcsogoket ezt soha nem felejtem el neked. Probalt meg ha szeret enged ha nem szeret akkor ez a szikra jell hogy nem szeret mert neki fontosabb a Sajat ego életbe mint a lánya hörcsöggel egyutt... Visszatekintve az ö gyerekkorában kell keresni a hibát az ö szülei nevelték félre sajnos....nincs megoldas csak hörcsög van!
2015. nov. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!