Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítséget kérek! Meghalt a...

Segítséget kérek! Meghalt a tengerimalacom, de a mai napig nem tudom, hogy mi volt az oka. Vajon mi az oka? Lehet, hogy az én okom?

Figyelt kérdés
Már régebben elpusztult a tengerimalacom, de azóta se sikerült megtudjuk, hogy mi volt az oka. Azért lenne fontos számomra, hogy meg tudjam az okát, mert nem szeretném, hogy a többi malacok által is elkövessem ezt a hibát. Nekem azért is különös ez dolog mert pár napig volt csak beteg. Különösebb tünetei pedig nem voltak csak egész nap a sarokban feküdt. Mi lehetett szegénykém baja? Az én hibám lehetett?

2015. okt. 28. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

És a betegsége alatt, vagy után halt meg?

Mert ha alatt, akkor valószínűleg komoly betegség volt, ha meg után, akkor nem múlt el a betegség, csak ti nem láttátok.

2015. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Túl sokat nézted vele egy légtérben a Mónika-showt, csak is ez lehet a magyarázat. Szegény tengerimalacod pedig jóval feletted állt értelmileg, és belehalt a szellemi sivárságba.

Más okot nem tudok elképzelni.

2015. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem írtàl a tartásáról, így honnan tudjuk???
2015. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mit evett? Ez a legfontosabb kérdés!


Esetleg puffadtnak tűnt? Vagy nem evett? Ürüléke volt?


Rendesen kapott szénát? Vizet? Esetleg szennyezett dolgot kaphatott enni?

2015. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendesen evett ugyan azt amit addig minden nap. Különösebb tünetei nem voltak csak egyik napról a másikra alig evett és csak a ketrec sarkában feküdt.
2015. okt. 29. 13:30
 6/13 A kérdező kommentje:
És kérem aki viccet csinál ebből a témából az ne írjon! Ezt a kérdést nem egy viccnek szántam! Talán el kéne gondolkodni, hogy mit mondasz! ÉS csak azt írd le amit a szemembe is el mondanál. Mert lehet, hogy úgy el mered mondani ezeket a dolgokat, hogy csak odaírsz valamit, de úgy is elmernéd, hogy ott a neved? Ezen jó lenne, ha elgondolkodnának azok, akik csak így év nélkül mindenféle szemétséget leírnak! Annak aki pedig segíteni próbál köszönöm!
2015. okt. 29. 13:36
 7/13 anonim ***** válasza:

"Mit evett?"


"Ugyanazt, amit minden nap"


Ezzel ki vagyunk segítve.

2015. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A legfontosabb: Mit evett? Pontosan érdekel, hogy milyen tápot, zöldséget stb.-t evett. De ha már láttátok, hogy nincs jól miért nem vittétek orvoshoz?

Hagytátok szenvedni szegényt? Egy kisemlős vizsgálat kb. 2000/3000 FT nem nagy összeg.

2015. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A segítség:


Ha látod hogy valami nem stimmel, akkor fel kell hívni egy hozzá értő állatorvost vagy pedig elvinni hozzá. Azonnal, és nem pedig találgatni. Elég egyértelmű volt számodra akkor miért nem vitted orvoshoz?


Ezt kell tenned legközelebb.

2015. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem lehetett öreg már? 5 éves korától lehet számítani az elpusztulásra. a boltban ahol vetted, lehet, hogy beltenyészetből született és azok alapból nem élnek olyan sokáig, mint, ha nem beltenyészetből született volna. enyém is elpusztult 2 hónapja. még állatorvos sem tudott vele csinálni semmit. lefújta frontline-val . és ennyi volt részéről 4000 ft-ért.
2015. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!