Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögömnek szeretnék venni...

Hörcsögömnek szeretnék venni valamit amivel játszhat de nemtudom h mókuskereket vagy gömböt. A kerékkel az lenne baj h a szobámban van és hangoskodna vele. A gömböt meg nem tudom játszana e vele és milyen árakbn kaphatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

én a kerékre szavazok. régen tartottam mindenféle kis rágcsálót, mindegyik jobban szerette a kereket mint a gömböt. meg a gömbbel az volt a baj hogy előfordult hogy miközben szaladgált vele a lakásban, annyira nekiütközött pl szekrénynek, hogy szétnyílt a gömb, és vadászhattam a hörcsögöt hogy merre szaladt..

bár igen, a kerék tud nagyon hangos és idegesítő lenni, de a gömb is.

vagy olajozd meg egy kicsit a kereket (étolajjal!) és akkor egy ideig nem nyikorog, vagy minden nap legyen a hörinek happy hour :) az az időszak, mikor berakod a kereket, és pöröghet, de aztán vedd ki éjjelre.

meg esetleg még berakhatsz neki vécépapír gurigát, azzal is elvan. van amelyik mászik benne, de van amelyik szétrágja apró darabokra, de a lényeg hogy egy ideig leköti :)

árakat sajnos nem tudok mondani, mert régen voltak már rágcsálóim..

2010. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mókuskerék, hörcsögház, faág, gyapotalom. Ezekkel nagyon jól el lesz! Esetleg még egy kifúrt kókuszdió, imádni fogja!
2010. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem a kerék jobb de nem is nyikorog ám az csak akkor ha már rozsdásodik!

a gömböt nem szeretné szerintem mert az enyém se szereti!!

2010. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gömbben ha megfigyeled a höri testbeszédét egyértelműen látszik hogy retteg benne, menekülne belőle, csak azért szalad!

A kereket, ha tiszta fémet veszel és a csatlakozási pontra tekersz 1-2 réteg celluxot vagy szigeteleőszalagot teljesen hangtalan, néha kell csak cserélni!és abba önként mennek, ha akar kiszállhat.

2010. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A gömb lehet nagyon jó szerintem csak manapság öszevisza szinűek a gömbök azt nézik hogy trendy legyen pedig szerintem átláccó a legjobb és már majdnem minden gömböt be lehet rakni utánna keréknek mert van tartója de az sztem hülyeség ki kell próbálni mind a kettőt mert szerintem a világon minden állatnak és embernek saját egyénisége van mindenki mást szeret senkisem ugyanazt van amelyik nem teker kereket bár én ma vettem egy kis dzsungi csajt és már most megtanulta hogy kell ... de gömböt énis akarok mert sokan mondják h jó de itt most elbizonytalanodtam... ha van ismerősöd akinek van kérd meg h beletehesd h teccik e neki mert ha nem fölösleges drágább kéccer mint a hörcsög ;) XXX
2010. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KritikaMester válasza:
Mindig mindenhol azt látom, hogy a hörcsög ki akar szabadulni és csak azért fut..szerintem pedig rettenetesen élvezi...
2010. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KritikaMester válasza:

" A gömbben ha megfigyeled a höri testbeszédét egyértelműen látszik hogy retteg benne, menekülne belőle, csak azért szalad!

A kereket, ha tiszta fémet veszel és a csatlakozási pontra tekersz 1-2 réteg celluxot vagy szigeteleőszalagot teljesen hangtalan, néha kell csak cserélni!és abba önként mennek, ha akar kiszállhat."


-Egyébként a gömbbe is ugyanúgy belemegy, én sosem kényszeríteném,odateszem neki a gömbböt és ő belemegy, miután kiveszem belőle akkor meg ugrál a terráriumban hogy rakjam vissza...rettenetesen élvezi....

2010. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!