Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet 2 lány tengerimal...

Hogyan lehet 2 lány tengerimalacot kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztuk haza őket nem ettek nem ittak ki se mentek a házukból.Ma amikor ki akartam cserélni a kaját akkor valami hangot adtak ki és ezt a hangot adták ki amikor meghoztuk őket vagy csak úgy maguktól.Szóval valahogy kézhez szeretném őket szoktatni

2015. nov. 10. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nagyon félénkek tudnak lenni... Majd megszokják. Néha kiveszed őket, egy idő után már nem bánják. Az elején azért inkább legyenek békén hagyva, új nekik még a hely.

Akiket én ismerek, azok iszonyúan szaladtak körbekörbe és hangokat adtak az elején, de hamar belejöttek és most már nagyon aranyosak kézben :) A tengerimalaccal szerintem nincs gond. Volt egy tüskés egér, na az elbújt és harapott, sosem lett kezes.

2015. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Szerintetek mit tegyek hogy legalább gyümit egyenek?:S
2015. nov. 10. 19:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy van esteleg valakivel e-mailon lehet "kérdezgetni" meg ilyesmi?:D
2015. nov. 10. 19:02
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Gondolom azóta már bátrabbak a cocáid. Ha esetleg még nem bukkantál rá, akkor nagyon tudom ajánlani a www.gemon.ro honlapot, ott mindent megtalálsz, amit a malacokról tudni kell, fórum is van, ahol felteheted a kérdéseidet.


Jó malacozást! :)

2015. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!