Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A sün tartása egyszerű?

A sün tartása egyszerű?

Figyelt kérdés
Kérlek, csak az írjon akinek van/volt, tapasztalt.

2015. nov. 11. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A válasz igen. Bár mint minden állatnak nekik is vannak rossz tulajdonságai. Ha gatyádba rakod akkor tré van. Érdemes pórázzal sétáltatni,mert könnyen saját magát is megsérti tüskéivel. Ráülni felesleges mogorvává válhat tőle. A nőstény sünik hetente rendszeres fejés mellet komoly tejleadásra képesek. Fiatal Bmw-vel járok azért mert megtaláltam a megfelelő vevőkört.Pl.Sylvester Stallone azóta hagyta abba a botox kezeléseket mióta a nőstény és hím sünijeim tejét használja. A hímtejet belső a nősténytejet külső kozmetikumként használja. Javaslom a süni tartását a leírtak miatt, de ha a ráncaiddal gondod van inkább ne tartsd a válaszaimat evidenciában.
2015. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem süntanrekem van, egyáltalán nem nehéz a tartása.
2015. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És kb. mennyibe kerül?
2015. nov. 12. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
kezdőösszeg sok, egyébként közepes árban lehet kihozni a havi költségeket.
2015. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 sünim van, és a tartásukról azt kell tudni, hogy éjszakai állatok, így éjjel kell rászánni az időt a velük való foglalkozásra (simizés, kivétel). Legalább félnégyzetméteres helyen kell őket tartani, futókerék mellett ez elég nekik. Prémium kategóriás macska vagy kutyatáppal kell etetni (Royal canin, Hill, stb.) és hetente legalább egyszer élőeleség, főtt hús nem árt. :)

Remélem segítettem valamit.

2015. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Hill's csak az s lemaradt :D
2015. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!