Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csak az en nyulam szokott igy...

Csak az en nyulam szokott igy aludni?

Figyelt kérdés
Kifekszik oldalra ugy mint aki nem el,vagy mint amikor altatva van..Aztan mikor odamegyek es meglat felugrik 2 meter magasra,mert megijed..

2015. nov. 13. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, így szoktak pihenni a nyulak...
2015. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl jól van tartva,jó dolga van ,biztonságban érzi magát ezért alszik el olyan mélyen, viszont ha hirtelen valamilyen éles zajt hall vagy zörejt a mély alvás állapotából olyan stresszel riad fel ami miatt magasan ugrik.Talán kellene hozzá halkan beszélni mielőtt odalépsz hozzá vagy egy halk kellemes zene..
2015. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak.:)
2015. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor alszanak így, mikor teljes biztonságban érzik magukat. Te viszont lehetnél óvatosabb, mert az ijedtségbe bele is halhat.
2015. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden nyúl így alszik, máshogy nem nagyon tudnak. A többi pozíció legfeljebb pihenés, de nem alvás.

Ha ott vagy mellette és akkor fekszik el így, azt jelenti, biztonságban érzi magát. Örülhetsz, hogy nem fél tőled.

Ha akkor fekszik el, mikor nem vagy ott, akkor is biztonságban érzi magát, de nem jelenti, hogy tőled nem fél.

Ha odamész és így felugrik, a frászt hozod rá. Próbálj óvatosabb , halkabb, lassabb lenni. Nem teszel ezzel jót neki, stresszel. A nyuszik nagyon érzékenyek a stresszre.

Van több nyuszim is, a legtöbb szelíd és egyáltalán nem fél tőlem, de van egy olyan is, amit nagyon rossz körülmények közül hoztam el és ő retteg az emberektől. Így elég hosszú idő után sikerült eljutni odaáig, hogy nem mindig fut el, ha odamegyek és/vagy hozzáérek, megeszik a kezemből is. Na ő soha nem feküdne így el, ha ott vagyok. Csak simán hasal nyújtott lábakkal, de azt is csak akkor, ha megfelelő távolságra vagyok tőle. Viszont mikor elmegyek, simán elfekszik oldalasan. Persze ha megjövök, újra max hasal.

2015. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minden nyuszi így alszik, először én is furcsállottam , de megszoktam. ez azt jelenti, biztonságban érzi magát. de legyél kicsit óvatosabb, ne nagyon ijedjen meg :)
2015. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én nyuszim is így alszik nagyon édes😄Az enyém nem szokott megijedni,még simogatni is szoktam ha így fekszik és élvezi😊
2015. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!