Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszi a hörcsögöm?...

Miért nem eszi a hörcsögöm? Eddig ette.

Figyelt kérdés
Van egy robi hörcsögöm, egy éves. Kb egy hónapja nem eszik semmit tápot kívül. Nyáron két pofára ette az almát, répát, körtét, uborkát, paprikát.. Itatója van bent! Nagyon ritkán hallom, hogy iszik Kivülről teljesen egészséges, egész éjszaka pörög a mókuskerékben, az emeleteken szambázik. Amikor berakom a tányérját sprintel fel vagy le (attól függ hol van) és fejel is bele. Csak aggaszt, hogy semmit nem eszik meg se zöldség, se gyümölcs, annyi mindennel kíváltam.
2015. nov. 15. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem az évszak miatt van.

Itt a tél hidegebb van 20-25°c közé esett a hőmérséklet emiatt nem párolog a hörcsög testéből a folyadék és így nincs szüksége olyan sokra. A hörcsög a zsírjában tárolja a vizet.

Szerintem teljesen egészséges dolog hogy nem eszi a lédús dolgokat. Ha esetleg tévedek akkor csak nem kívánja. Ha megmosva kapja mert úgy kell akkor a vízcseppet lenyalja mint egész napi folyadék mennyiség.

2015. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!