Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Komolyabb baja lehet?

Komolyabb baja lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátnőmnél aludtam,de előtte megetettem a tengerimalacomat. Most értem haza kb 10 perce és azt látom hogy a ketrec tele van káposzta darabkákkal,apukám adta neki pedig már megegyeztünk hogy nem etetheti mert nem tudja mit lehet neki adni és mit nem. Úgy tudom káposztát nem szabad neki adni,de ha evett,megbetegedhet tőle?
2010. márc. 20. 10:09
 1/4 anonim válasza:
figyeld a tüneteit de szerintem nem lehet komolyabb baja egy kis káposztátol ha meg volt mosva..de keress rá a google-ba a tengerimalaokra és ot mmegtalálot az étrendet stb.:)
2010. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lesz tőle semmi baja, legfeljebb egy kicsit hasmenés lezs, de sztem asse
2010. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. márc. 20. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt lehet neki adni én is szoktam nekem először volt neki csak egy kis hasmenése de más baja semmi nem lehet!
2010. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!