Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés
kutyát, macskát, nem szeretnék, patkányom volt eddig
2015. nov. 21. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ismerősöm degukat tart, azt mondja ők sem egyszerű esetek :D
2015. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
zsiráfot
2015. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
mért nem szeretnél kutyát? macskát? ciki?
2015. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem csak azt nem engedi anya
2015. nov. 21. 15:05
 15/17 A kérdező kommentje:
miért lenne ciki egy kutya, macska?
2015. nov. 21. 15:06
 16/17 anonim ***** válasza:

Képzeld nekem sem engedtek semmilyen állatot gyerekként és csigákat gyűjtöttem, és ráírtam a házukra filctollal a nevüket, kibéleltem egy kis papírdobozt nekik fűvel éa jól szétmásztak a lépcsőházban és minden csiganyál lett.

Aztán hernyókat gyűjtöttem gyógyszeres üvegben.

Aztán vettem egy napos csirkét a piacon 25 Ft-ért...

Aztán jól felnőttem, most van 2 szoba macskánk, tök jó, csak minden, de minden macskaszőrös!!! Naponta 2x porszívózok reggel és este és folyamatosan szőrhengerezek.


Egy gabonasiklónak gondolom jobban örülne... a nyuszi is jó problémás, de selymes és szép a csincsilla, megy oroszlánfejű

2015. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A vadászgörény miért lenne felejtős? Említette a Kérdező,hogy ne lenne ideje rá? Csak délelőtt van suliban,utána elvileg bőven van ideje még a tanulás mellett is.

Nekem van vadászgörényem :)Nagyon játékos és aranyos kisállatok,6-10 évet élnek,viszont haraphatnak is,erről a leszoktatása akár több hónapot is igénybe vehet.Naponta legalább 2 órát kell ketrecen kívül lennie és játszani vele,főleg ha egyedül tartod.Elviheted sétálni is hámmal(kutyamentes,csendes övezet legyen!).A lakást görénybiztossá kell tenni,ugyanis kiássa a virágföldet,minden lyukba bebújik stb:D A tartása nem olcsó,egy megfelelő méretű ketrec itatóval,etetővel,fekhellyel,alomtálcával 40 ezernél kezdődik.A görény maga tenyésztőtől 20 ezertől kapható,ivartalaníttatni kötelező(nőstényt azért,mert belehalhat a túltüzelésbe,hímek pedig nagyon büdösek a párzási időszakban),ez 15 ezer körül van.Ha menhelyről hozod,akkor általában csak az ivartalaníttatást kell kifizetned,ha azt a menhelyesek végeztették el.

Jó minőségű tápot kell adni neki(én versele-laga ferret complete-et adok) és húst(szárnyasok,nyúl)ez egy hónapra kb 2500,macskaalom szintén ekörül van,ezenkívül jutalomfalatként vitaminpaszta,szárított hal 2 ezer.Tehát 1 hónapra 7000 körül van a tartása,legalábbis nekem.

Nagyon sok mindent lehetne még mesélni róla,keress rá neten a további információkra,ha tényleg vadászgörényben gondolkozol,vagy írj privátot,szívesen segítek :)

2015. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!