Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legjobb táp egy...

Melyik a legjobb táp egy vadászgörénynek?

Figyelt kérdés
Versele-Laga Ferret Complete prémium táppal etetem,nagyon jó,de ha van mégjobb,szívesen kipróbálnám:) Ti milyen tápot adtok neki? (Természetesen hússal is etetem,de mellette napközben táp van előtte).

2015. nov. 24. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itthon nem igazán kapni ennél jobbat. Próbálkozhatsz még szuperprémium macskatápokkal (Acana), ha a beltartalmi értékei elég jók (első a nyersfehérje 30, de akár 40% fölött, második a nyerszsír, nyershamu 9% alatt, kell taurin, ha jól emlékszem, ezek a főbb szempontok). Ezek több ízben is kaphatóak, ez a nagy előnyük.
2015. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt egy táblázat a görénytápok minőségéről. A zöldek a legjobbak értelemszerűen. [link]

Sajnos nálunk nem kapható a nagy része, de ami a legjobb kategóriában van és itthon is beszerezhető az az Orijen macskatáp.

2015. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. nov. 27. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!