Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tengerimalacot vagy...

Hogy tengerimalacot vagy hörcsögöt vásároljak, hogy melyiket lenne könnyebb ellátni és gondozni?

Figyelt kérdés

#tengerimalac #vagy hörcsög ?
2015. nov. 24. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Malacot kötelező kettesével tartani, egyedül nem lehet. Ellenben a höri magányos állat, tilos neki a társ.

2 malac több időt igényel, mint egy höri. Tehát a válasz: a hörit könnyebb ellátni és gondozni.

2015. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
nekem mind2 allatom volt de a tengerimalac bizonyult eltartas szempontjabol jobbnak es szerethetobbek a horcsogoknel ! :)
2015. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És átlag melyik él tovább ?
2015. nov. 24. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:
A malacok tovább élnek.
2015. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt mint kettő. A malackákkal én jobban tudtam játszani nagyobbak őket jobban tudtam gyöntölni. Ki lehetett engedni a szobámba szaladgálni és mivel földön volt a ketrec így maguktól haza mentek. Viszont többet kell őket takarítani 2-3 naponta míg a hörcsögöt 2 hetente. De nekem egy idő után harapósak lettek a hörcsögök és nem mertem már kivenni.

A tengerimalac 5-7 évig él.

Az aranyhörcsög 2-3 év

Törpehörcsög 1-2 év

2015. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettő. A hörcsög jóval olcsóbb kisebb helyen elfér a ketrec és nem is kell annyit gondozni. 3 törpe hörcsögöm volt én elvoltam velük ami a legtovabb élt az 3 év volt de volt olyan amelyik betegségben elpusztult nagyon fiatalon. Most 3 tengeri malacom van. Az a szerencse hogy wc re jarnak igy a nagy 120 as ketrecet elég 1 hetente takaritani es a wc-t 2 naponta. Rájuk sokkal több anyagit is fordítottam és az össze szoktatás sem pofon egyszerű. De végeredményként megéri. Miutan kézhez szoktatod őket nagyon jó kis kedvencek.Általában 5-7 évig élnek.
2015. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem tengerimalac..én 3hete kaptam még eléggé félnek de irtó aranyosak főleg a hangok :D.Igen drágább lesz a ketrec miatt de ha az meg van akkor no para :)

UI:Nekem volt mind2 a höri is cuki de őt nem lehet annyira babusgatni

2015. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi a segítséget
2015. nov. 29. 09:33
 9/10 anonim ***** válasza:
ha állatkereskedésbe veszed egy jótanács: nézd meg alaposan a bundáját, nem e tetűs bolháős malacot veszel onnan. előforhat.
2015. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké
2015. dec. 1. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!