Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mégis lány lenne a kismalacom?

Mégis lány lenne a kismalacom?

Figyelt kérdés
2 hónapja vettem egy körülbelül most 4-5 hónapos kisfiú tengerimalacot Pötit, és tegnap vettem egy kb most 2 hónapos szinten kisfiú malacot. Ráccsal vannak egyenlőre elzárva egymástól amíg megszokják egymást. Viszont az álláskereskedésben nehezen állapították meg de azt mondták fiú a kicsi. Azonban amikor először 'bemutattuk' őket egymásnak a szőnyegen, a nagyobbik hátulról hát..közeledni akart felé. Bármikor a közelébe rakjuk szagolgatja a feneket aztán rádől a hátára. A rácsához mindig odamegy és fura( számomra ijesztő) hangot ad, amitől a kicsi megijed. Lehet hogy mégis lány vagy mi lehet a háttérben?

2015. nov. 24. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, mert az állatkereskedésben az én malackámat is fiúnak nézték anno, az állatorvos pedig az első viziten bejelentette, hogy ez bizony lány.
2015. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem bántásból de a legtöbb álatkereskedesben dolgozótól az is nagy szó ha megtudja különböztetni az aranyhalat az aranyhörcsögtől. Simán lehet hogy nőstény.
2015. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 fiú tengeri malacom van mind fiú 2 éve vannak együtt. Ez teljesen normális náluk. Amikor új malackával bővül a csapat mind szagolgatja a hátsóját a kicsinek mivel még nem ivarérett így nem könnyű nekik beazonosítani hogy lány vagy fiú es amíg nem lesz ivar érett es be nem illeszkedik teljesen igenis mászni is fognak rá. Az ilyeszto hang a berregés az a területjelzése a falkavezérnek és ezzel is kimutassa hogy ő a rangidős.
2015. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!