Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sünimnek szorulása lehet?

Sünimnek szorulása lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap délután sem kakilt a sünim (akkor szoktam kivenni a ketrecből, hogy azért lássam is, mert nappal alszik) és este sem kakilt, pedig mindig szokott mindkét időpontban. Ma délelőtt is kivettem, kicsit hagytam járkálni és akkor kakilt egy nagyon minimálisat. El akartam vinni orvoshoz, de zárva volt, amikor meg haza hoztam akkor is kakilt egy picit, de nem annyit mint szokott. Szerintem elég vegyesen táplálkozik, de most rostosat kéne adnom neki. Arra gondoltam, hogy kap banánt, mert az mindenkinél másképp hat, lehet hasfogó is, de szorulásra is jó.
2015. nov. 28. 13:27
 1/1 anonim válasza:
Az én hörcsögömmel is előfordult ez a probléma de magától elmúlt neki. De szerintem lehet ez a baja a te sünidnek. Adj neki rostos dolgokat ahogy írtad szerintem segíthet rajta.
2015. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!