Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ételel/jutalom falatal...

$$$$$ kérdése:

Milyen ételel/jutalom falatal jutalmazhatom a csuklyás patkányt?

Figyelt kérdés
Most készülök csuklyás patkányt venni. Utána olvastam az etetésének hogy dísz patkány eledel lehetőleg rud formájú stb .. meg hogy milyen zöltséget / gyümölcsöt ehet. Most azt szeretném megkérdezni hogy amikor elkezdem magamhoz szokatni ugyebár azt lépésről lépésre kell. Eleinte kézből etetni pár napig és csak utána kivenni és így tovább..... És azt szeretném kérdezni hogy mi az az étel / jutalom falat amit adhatnák neki amikor kézhez szokatom. Lehetőleg valami olyat szeretnék ami nem található meg az átlag táplálékai közt de mégse káros a számára.
2015. nov. 30. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajt. :)

Mindegy, milyen, de én a trappistát használtam szoktatásnál és tanításnál. Egyszerűen meg vannak érte veszve, megy a tolakodás a ketrec ajtajánál, amikor megjelenek egy darab sajttal.

Állati fehérje is szükséges a patiknak, vehetsz nekik csontkukacot (steril legyen), esetlen darabos, natúr túrót.

Nagyon könnyű őket kézhez szoktatni, én az enyéimet a hazahozatal után 2 nappal már lazán a vállamra tettem, játszottam velük.

2015. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. dec. 1. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt csuklyás patkányom. Ő nagyon szerette a konzerv csemege kukoricát.

Meg nézz körül kisállatos weboldalakon, sokféle jutalomfalat létezik számukra, pl. drops.

2015. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. dec. 3. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajtból csak trappistát, natúrat kaphatnak, és keveset, mert nagyon zsíros, hízlaló. Én crock complete jutalomfalatot adok, ölnek érte. Kis darabka gyümölcsökkel, joghurt dropssal, kevés darabka natúr főtt csirkehusival, joghurttal (lehetőleg natúr) lehet nekik kedveskedni. :)
2015. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és ha pateszt veszel minimum kettőt vegyél, nagyon társas lények. :)
2015. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. dec. 15. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Diót is adj neki, nagyon szeretik!
2015. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi :)
2015. dec. 16. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!