Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha vérzik a...

Kitty Tailor kérdése:

Mit csináljak ha vérzik a hörim tarkója?

Figyelt kérdés
Az előbb amikor kivettem, feltűnt hogy a tarkójánál van egy kis vérző folt. A kedve ugyan olyan jó, fut , eszik, játszik stb. Vakarni sem vakarja. Én egy picit meg nyomkodtam tiszta zsepivel, hogy lássam a sebet de nem mentem sokra vele. Nem tudom hogy mitől sérült meg mert akváriumban van,amiben csak egy kerék, egy tál meg egy ház van. Plusz oldalt az itató de arra nem bír felmászni. Mit kell ilyenkor csinálni?
2015. dec. 4. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a vérzés nem áll el, akkor természetesen vidd állatorvoshoz. Viszont ha látod, hogy már var keletkezett rajta, akkor szerintem egyelőre elég, ha megfigyeled. Igazából bárhogyan összeszedhetett egy kisebb sérülést, talán semmi komoly. Folyamatosan figyeld, hogy esetleg vakarózni kezd-e, akkor ugyebár előfordulhatnak külső élősködők. Talán még annyi, hogy ilyenkor fokozottan ügyelj a terrárium tisztaságára, nehogy elfertőződjön a seb. Remélem azóta semmi komoly változás nem volt, majd írd meg! :(
2015. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!