Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac mennyire...

HippiLáma kérdése:

A tengerimalac mennyire tanulékony állat? Meg lehet neki tanítani a MARAD szót? Mire lehet őket megtanítani?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 22:44
 1/6 M@teee válasza:
Maradjunk annyiban, hogy megvan a magukhoz való eszük.
2015. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint nagyon semmire nem lehet tanítani. Legalábbis abban az értelemben nem, mint a kutyát például.

A marad-ra sem. Azt megtanulják, hogy ki a gazdi, mikor jön a kaja, ilyesmi.

2015. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém vissza megy a ketrecébe és kint nem pisil és kakik. Szerintem már ez is valami :) A marad parancsot viszont nem hiszem hogy meg lehetne tanítani nekik.
2015. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Maradásra biztos, hogy nem tudtam volna rábírni, de volt egy malacom, akivel "agilityztünk" :) Oké, ez persze enyhe túlzás...

De készítettem neki kényelmesen átugorható akadályokat, amiket "Hopp!"-ra átugrott, és egy nagyjából 100-110 centi hosszú hengert, amiben "Alagút!" utasításra végigfutott. Aztán jött a jutifalatért. :)

De ez volt a maximum, amit "megtanítottam" neki.


Ettől függetlenül sok olyan dolga volt, ami alapján azt mondanám, hogy elég értelmes volt, de azért nem egy kutya szintjén.

2015. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sabi105 válasza:

Sajnos nehézfejűek :)

Az enyémet csak arra lehetett megtanítani, hogy a ketrecében végezze el a dolgát, de náluk ez is komoly eredmény.

2015. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!