Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miér harap a hörcsögöm ha...

Miér harap a hörcsögöm ha eddig nem harapott?

Figyelt kérdés
Már egész kicsi kora óta nálam van egy dzsungáriai törpehörcsö. Az elejétől fogva nagyon szelíd volt. Nagyon szeretett: ha kivettem tűrte hogy simogassam, ezt nagyon szerette és pont ezért csak feküdt rajta( a család többi tagján nem volt így el) Most kb. egy hete nagyon agresszív : ha kiveszem nagyon erősen megharap. Először gondoltam rá hogy éhes de nem még mindig ugyan úgy harap. A höri nem idős 1,5 éves nem tudom mi lehet a gondja. :(

2015. dec. 7. 18:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Akkor is megharap ha a ketrecébe nyúlok felé vagy meg akarom simogatni( a ketrecébe)
2015. dec. 7. 18:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát hogy miért is haraphat az nem tudom de viszont a hörcsögök nem élnek sokáig 1.5-2 évig átlagosan, úgyhogy a te hörid már nem fiatal.
2015. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néha rájuk jön a terület védése. Nézd meg, hogy semleges területen is harap-e, vagy csak a ketrecet védi, ami a saját kis birodalma.

Addig használj kesztyűt.

9 éve dzsungitartó

2015. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bárhova viszem megharap.... Szóval biztos nem a területet védi...
2015. dec. 8. 07:04
 5/5 anonim válasza:
lehet terhes
2016. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!