Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkorára nő meg a mini malac?

Mekkorára nő meg a mini malac?

Figyelt kérdés

Olyan malacot szeretnék ami nagyon pici marad. És az kb mekkorára nő meg ? Hol lehet vásárloni ilyen mini malacot ? És kb mennyi az ára ?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. dec. 7. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs ami mini marad, de ha még ennyit sem tudsz akkor először is olvass utána, mert ezek az állatok nem olyanok mint egy tengerimalac...
2015. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát talán éppen azért kérdeztem mert nemtudok rola semmit .. Nem ? :"""DDD de köszönöm az értelmes választ. :P
2015. dec. 7. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
de létezik ilyen malac, Minnesotai törpemalacnak hívják. rendes sertés ő is csak a mérete ami kisebb. kb. 15 kilósak felnőtt korukban normális táplálással, azaz nem hizlalva. Tanulékony kis állatok, megtaníthatóak trükkökre is, amit éppen még meg tudnak csinálni ők is. gondolok itt leülni, forogni, ilyenekre. interneten olvass utána, vannak jó kis oldalak. vagy ha olyan, írj nekem, és segítek. én rendes disznót tartok, de van tapasztalatom törpékkel is.
2015. dec. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. dec. 8. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Egy minimalac 50 kilósra nő meg,csak szólok.

Kisemlős kategória?!

2015. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!