Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A bak nyúl alomszagát a fa...

A bak nyúl alomszagát a fa forgács vagy a macska alom fogja fel jobban? Vagy mást érdemes használni?

Figyelt kérdés
nekm van egy ivaros bak nyuszim, mióta nagyfiú lett néha nagyon büdi az alom (érdekes hogy néha viszont egyeltalán nem) eddig fa forgácsot használtam , de félek a macskaalom majd szokatlan lesz nek, nemtudomhogy jobban felfogja e a szagot
2015. dec. 11. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Fapellet a wcbe, a nyuszinak meg ivartalanítás. Nálam nincs bakszag, még a nagyon szagérzékeny rokonok se érzik, hogy nyuszi van a lakásban.
2015. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első jól írja!


Heréltesd és javaslom a szagszívó szőnyeget. Állatos boltban vettük és simán a forgács alatt van. Igaz nem túl guszta kimosni,de nincs semmi szag.

2015. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még nem nagoyn tudom ivartalanitani , lengyelországba élek és egy mukkot sem tudok lengyelül. félek hogy nagyon átvágnak az állatorvosnál
2015. dec. 11. 10:56
 4/6 A kérdező kommentje:
gépben moshatós a szőnyeg ?
2015. dec. 11. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:

A forgácsnál és a macskaalomnál is sokkal jobb a fapellet, jobban szívja a szagot és a nedvességet is, ráadásul nem mérgező a nyuszinak, mint a macskaalom és nem okoz talpfekélyt vagy légúti bajokat, mint a faforgács. Szóval csakis fapellet!

Ivartalanítást is ajánlom, nem csak a szag miatt, egészségügyi okokból is nagyon jó, meghosszabbítja a nyuszi életét! Szerintem nem vágnak át, esetleg kérj emg valakit, aki jobban tud lengyelül.

2015. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a gond hogy aki lengyelól tud az nem tud magyarul :D elég érdekes a helyzetem , igazából németország és lenygelország határán élek , németül beszélek de itt az állatorvos 200 euró alatti számlát ki sem állit csak annál magasabb, önkéntes vagyok kb anniy a kajapénzem
2015. dec. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!