Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fából készűlt hörcsög ketrecet...

Fából készűlt hörcsög ketrecet kirágják a hörik?

Figyelt kérdés
Sziasztok,egy 3 emeletes ketrecről lenne szó.29x38 cm alapterűletű 65cm magas az emeletek között 25cm van,1,5 cm vastag fából készült.
2015. dec. 11. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán kirágja, igen. Egy éjszaka alatt is.
2015. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na baszus,nah mind1,azért köszönöm
2015. dec. 11. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Másrészt az alapterület iszonyú pici. Lehetne akárhány emeletes is, akkor is élhetetlenül pici maradna. A fa... attól is függ milyen, meg attól is, hogy milyenek az illesztések, és attól is, hogy mennyire motivált a hörcsög:S

Nekem két törpehörcsögöm van egy 100*50-es ketrecben, ami egy 4 mm-es falemezzel van elválasztva (augusztus óta vannak benne, januárban kapják meg az új terráriumaikat), és nem rágták ki, nem is érdekelte őket. Viszont az egyiket épp tegnapelőtt kaptam rajta, hogy az egyik sarkát elkezdte rágcsálni. Azonnal oda kellett tennem valamit, hogy a kérdéses részhez ne férjen hozzá, mert már rég átment volna a szomszédba... Remélem, most már "kihúzzák" januárig...

2015. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már fel adta ezt az ötletet,kaptam nővéremtől egy 60x40es ketrecet abba jó helyük lesz :)
2015. dec. 12. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:

A fa azért sem jó, mert ha a höri nem szobatiszta, a pisijét egyből beszívja a fa, és órákon belül iszonyat büdös lesz. Kiszedni pedig nem lehet belőle a szagot ---> kuka... Jobb a műanyag ketrec vagy egy terrárium.

9 éve dzsungitartó

2015. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!