Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egerem tudja hol az állj...

Az egerem tudja hol az állj ha eszik?

Figyelt kérdés

Úgy látom mintha kicsit meghízott volna.

Egy kete van itt 1 kávéskanál magot kap amit nem eszik meg és némi zöldséget amit csak megcsócsál. Meg persze a víz. Úgy érzem mintha degeszre tömte volna magát.

Nem káros az neki?



2015. dec. 13. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki tekerőt, azon majd lemozogja magát.
2015. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
Véletlenül nem ivarérett nőstény?
2015. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Süldő hím.

Az egér kereken gondolkodtam de még várjon.

2015. dec. 14. 13:53
 4/4 elwera ***** válasza:
Fura, nálam az egerek nem híztak meg nagyon, pedig sokszor nápolyival etettem őket. Volt egy nagy üveg terrárium, és benne egy kisebb rácsos házikó (ketrec) de annak az ajtaja nyitva volt. A kis házba költöztek be, ott laktak, és körb meg volt egy nagyobb rész a terráriumban, az volt a "kert". Namost ezek sokszor a rácson csüngtek mit a majmok, és a (ketrec) ház tetején is mászkáltak. Lehet hogy a mászással mozogták le a fölös energiájukat. Soha nem úgy etettem őket, hogy kiszámoltam a kaját. Hanem volt, hogy egy nagy kupac akármit betettem, és azzal elvoltak pár napig, aztán amikor láttam, hogy elfogyott, akkor tettem be újat. De ott szaporodtak is az egerek durván gyorsan.
2015. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!