Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csöpög egyfolytában a...

Miért csöpög egyfolytában a golyós itatóm?

Figyelt kérdés
Akár milyet vettem eddig mind csöpögött és már elegem van mert szegény deguk alatt mindig átnedvesedik az alom!
2010. márc. 23. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rágták meg a deguk? Az enyém akkor csöpögött, mikor hobbiból azt rágták.
2010. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
enyém akkor csöpögött, mikor lyukas volt (hörcsögök kirágták), meg amikor nem töltöttem teli.
2010. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van z előző két válaszolónak, vegyél újat, vagy tegyél egy kisebb rongy darabot az itató alá, vagy ragaszd be a lyukat! (én az új itatót javaslom:))
2010. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos márkájú itatókra rá van írva (rajzolva), hogy "tele töltsd, különben csöpögni fog."

Ez eddig nálunk be is vált, viszont a félig kiivott itatót ha megmozgatod is elkezd csöpögni. Erre azt tudom javasolni, hogy kicsit lökdösd meg a golyót, mintha az állatkád inna, és abbahagyja. Tapasztalat. :)


Hobby-tenyésztő vagyok.

2010. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!