Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg fog gyógyulni a hörim?

Kitty Tailor kérdése:

Meg fog gyógyulni a hörim?

Figyelt kérdés

Azzal kezdődött ez az egész, hogy negyedikén reggel a hörim feje vérzett ( semmi éles/hegyes dolog nincs a terráriumban, szóval csak lestem hogy ezt hogyan)amit el is állítottam azonnal egy tiszta zsepivel, de direkt nem nyúltam hozzá, meg fertőtlenítettem a terráriumot. Rá pár napra Hörcsi jobb szeme begyulladt ( ki sem bírta nyitni) de reggelre elmúlt. Ebben az időszakban jó volt a kedve és barátságos volt. A napokban viszont bizalmatlan lett ,többet aludt és ugyanarra a közelítésre amire eddig jött hozzánk, most megrémült. Amikor meg kivettem, azt láttam hogy a jobb szeme már nem úgy csillog. Így már értettem, hogy miért ilyen félős mostanában. Ma viszont amikor ismét ki vettem, azt vettem észre, hogy hullik a szőre. Szépségem még csak fél éves sincs szóval még csak azért sem lehet mert öreg. Amúgy kap vitaminos táplálék kiegészítőt s csináltam neki egy kis sötét sarkot is ahol nyugodtan pihenhet nappal is. Szerintetek lesz valaha jobban vagy elindult a lejtőn a kis picúr?

(nem válom hogy baja legyen, mert nekem ő a kis angyalkám, csak szeretném tudni, hogy mire számítsak)

millió köszönet a válaszokért



2015. dec. 15. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Már az első probléma után dokihoz vittem volna szerencsétlent... :/
2015. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vidd el rágcsálókhoz értő orvoshoz!Gyógyuljon meg ;-)
2015. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!