Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ketrecet érdemes...

Milyen ketrecet érdemes hörcsögnek venni (arany hörcsög) Tudtok konkretumokat is mondani?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2015. dec. 15. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nagy alapterületű legyen, minimum 40*80 cm alapterületű és 30-40 cm magas, 3-4 emelettel!

Ne spórolj rajta, hiszen ebben fog élni, kell neki a nagy tér, hogy eleget mozogjon.

Mókuskerékből is nagyot vegyél, kb 20 cm átmérőjű már jó, mert abban nem hajlik a gerince.

És persze gondoskodj a megfelelő sok felszerelésről és játékról is, hogy ne unatkozzon!

És tenyésztőtől hozz hörit, semmiképp ne kereskedésből!

9 éve dzsungitartó

2015. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én egy 100*50-es nyúlketrecet vennék neki (ha pici a höri, amikor elhozod, és ki tudna jönni a rácsokon, ideiglenes tennék rá sűrű dróthálót amíg megnő vagy amíg pici, vennék neki egy nagy műanyag dobozt, és vágnék rá szellőzőket - egy csomó ilyen átalakítási útmutató van a youtube-on.) De felnőtt korában nem tartanám 100*50-nél kisebb alapterületű helyen.
2015. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A mókuskerék az minimum 20 cm átmérőjű legyen.


Ezeket a ketreceket ajánlom, ezeket csővel össze is lehet kapcsolni:


[link]


[link]

2015. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Jesszus első te mekkora baromságot írsz? Nem kell bele 3-4 emelet bőven elég egy is ugyanis ha leesik olyan magasról akkor az számára akár végzetes is lehet. Szerintem minimum kell neki egy 70*30-as de ez a minimum. Versele-Laga táppal etesd mert az nagyon jó. Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj nekem privibe.
2015. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. dec. 16. 18:09
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon hasznosak
2015. dec. 16. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Drága Villő22!

Az emeletet úgy értettem, hogy 2 a jobb oldalon, 2 a bal oldalon. Az összesen 4. Tisztában vagyok vele, hogy az alapterület a fontos, nem a magasság.

2015. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendben akkor is ha 40 cm-es a ketrec akkor mondjuk 20 cm-enként teszi be egymás fölé az emeleteket. Akkor nem tud felágaskodni a höri. Na de mind1 is. Nem érdemes ezen vitatkozni mindenkinek máshogy jó én csak leírtam a véleményem. :)
2015. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!