Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rosszat csináltam? Miért...

Rosszat csináltam? Miért büdös a nyuszim a nemiszerve körül?

Figyelt kérdés
9 hetes mini kosorrú nyuszimnak megtörölgettem vizet ruhával a végbél nyílásánál, de láttam, hogy a pénisze két oldalán a mirigyek nyílásánál sem tiszta, utánolvastam és egy tenyészetes oldalon azt olvastam, hogy ezt havonta nekünk kell tisztogatni. Óvatosan megtörölgettem ott is, de azóta olyan büdös, ez normális? Előtte sosem éreztem ezt a szagot. Rosszat csináltam? Segítsetek légyszíves!

2015. dec. 18. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

A bűzmirigy váladékát kented szét, azért büdös.

Egyébként csak akkor kell törölgetni, ha kakis. A bűzmirigyét fültisztítóval tudod takarítani.

2015. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek nagyon szepen koszonom!


Masodik te meg fogd mar vissza magad, nem a kutyaddal beszelsz, paraszt!

2015. dec. 18. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Tényleg, a kutyám értelmesebb!
2015. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A saját boldogtalanságodat ne máson éld ki, köszi! Ezzel be is fejeztem.
2015. dec. 18. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Egyesek szerint kell tisztítani, mások szerint nem (konkrét nyuszis orvos mondta, hogy nem kell, csak ha begyullad - sérüléstől pl).


Én próbáltam tisztítani neki, de egy hét múlva ugyanolyan volt, és eléggé stresszelte, így inkább hagytam. Kb 3 hetente megnézem neki, ha eléggé kilátszik, leszedem fülpiszkálóval, de nem piszkálok bele kicsit sem.

2015. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Miért nyaligatod a seggét basszus????
2017. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyalogatod , szagolgatod???
2017. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!