Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell egy...

Mekkora ketrec kell egy aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék aranyhörörit tartani de nem tudom mekkora ketrec kell neki és mit kell neki venni..az igaz hogy Csincsilla homokba lehet fürdetni a hogy csincsilla homokba lehet fürdetni őket?:D

Előre is köszi a választ



2015. dec. 19. 13:36
 1/7 Ugribugrikukac ***** válasza:
A minimum 60x40x40 én csak ezt tudom megmondani remélem segítettem.
2015. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt (illetve ilyen típusú) ketrecet javasolnék. [link] Két szintes, létrák is vannak. Nekem deguk laktak benne, most egy kisebb testű papagáj. Hörinek tökéletes lenne szerintem, tud függeszkedni, létrán mászni, szóval nem unatkozna. :) A homok kérdés.. tedd le neki, ha akar belefürdik, baja biztosan nem lesz tőle..ennyi :)
2015. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D és a dzsungáriainak mekkora kell?:D
2015. dec. 19. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket írnak!


Egy aranyhörinek minimum 70 cm hosszú és 45 cm széles ketrec kell. De legyen ennél is nagyobb, ha lehet. Inkább nagy alapterülete legyen 1 db emelettel mint sem magas kis alapterülettel! Magasról leeshet, megsérülhet, kificamodhat vagy eltörhet a lába! És eleve nem jó neki az olyan ketrec ami alatt rács van, mert beakad a lába, tehát nem jó amit linkeltek!!


A mókuskerék az minimum 20 cm átmérőjű legyen.


Ezeket a ketreceket ajánlom, ezeket csővel össze is lehet kapcsolni:


[link]



[link]

2015. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


És nem kell neki homok.

Forgács legyen benne, lehetőleg nagy szemű és nem illatosított, ne legyen szúrós, ne legyen poros!!


Dzsunginak is mehetnek azok a ketrecek amiket linkeltem.

2015. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D szerinted ha 2-t veszek a 2.ból és azt kapcsolom össze az úgy jó?
2015. dec. 19. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az tökéletes lesz! Minél nagyobb, annál jobb. Csőrendszerrel össze tudod kapcsolni. Csövet külön tudsz venni!
2015. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!