Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ekkora hely elég...

Szerintetek ekkora hely elég egy aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés
Aranyhörcsögöt szeretnék venni és van itthon egy 70x25cm szélességű és 30cm magasságú akvárium. Szerintetek jól érezné magát benne?
2015. dec. 26. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit kicsi... Mert így üresen nem tűnik nagyon rossznak a méret (talán egy kicsit keskeny), de mire berendezed, nemigen lesz szabad mozgástere...

(Nekem 60*25-ös volt teljes emelettel egy törpehörcsögnek. Egy törpehörcsögnek ELMENT, de azért azt is lecseréltem egy nagyobbra. Szóval ha a törpehörcsögnek való berendezés alig fért el, kétlem, hogy a nagyobb felszereléssel jól berendezhető tér lenne...)

2015. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ :)
2015. dec. 27. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
arany hörcsög valojában egész nap alszik... ha már megvetted a ketrecet akkor ne kölcsél ujra tegyél bele itatot fog koptatot és házat és ha ilyen keskeny mindenféle képpen egy gömböt!! ha abba kiveszed napi 2-3 vagy 3-4 orát egész napra szinte elfárad.. és valojában csak rágni fogja a ketrecet éjel nem fukározni fog
2015. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!